SEMİNERLER

Hayat Boyu Başarı İçin:
‘Her Şey Seninle Başlar’ Semineri

Her Şey Seninle Başlar semineri, temel başarı eğitimidir. Bir şirketteki yöneticiler ve çalışanlar birlikte katılabilecekleri gibi, ayrı ayrı da katılabilirler. Başarıya götüren düşünme biçimini anlatan bir seminerdir. Öğrenciler, çalışanlar ve yöneticiler için ayrı versiyonları bulunmaktadır.

Bu seminerde, başarının iç ve dış engelleri, başarının psikolojik yönü, başarılı insanların temel farkları, başarı ile şansın ve çabanın ilişkisi, azimli insanların ortak özellikleri, başarı ve kariyer planlamasında en sık yapılan hatalar, başarı motivasyonunu yüksek tutmak için yapılması gerekenler, başarı tutkusunu kaybetme ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak için bilinmesi gerekenler gibi konulara değinilmektedir.

Eğitim katılımcı sayısı ve organizasyona bağlı olarak, 1 ile 3 saat arasında sürebilmektedir. Yüz kişiyi aşan katılımlı etkinliklerde ideal süresi 1.5-2 saattir.

mumin-sekman-basari-semineri

Mümin Sekman Başarı Semineri

Mümin Sekman’ın resmi seminer sitesine hoşgeldiniz! Bu sitede yazarın seminerleri ile ilgili ayrıntılı bilgi bulabilir, kurumsal seminer başvurusu yapabilirsiniz.

Mümin Sekman 20 yıl boyunca, 45 farklı şehirde, 100.000′den fazla insana başarı semineri verdi. Bu seminerlerde okul hayatında ve hayat okulunda başarı için önerilerde bulundu. Bu eğitimlerden şimdiye kadar 100’ü aşkın şirket, üniversite ve kamu kurumu yararlandı.

Standart seminer konuları yerine sadece kendi geliştirdiği özgün/alternatif içerikleri anlatan Sekman, kitapları için yaptığı araştırmalardan çıkardığı tespitleri, aktif ve eğlenceli bir şekilde seminerlerinde sunmaya çalışmaktadır.

Seminerlerinde, başarının iç ve dış engelleri, azimli insanların ortak özellikleri, kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi, kariyer hayatında en sık yapılan hatalar, moral ve oto-motivasyon yönetimi, iç disiplinin gücü, özgüven yönetimi, sürdürülebilir başarı, tutku kaybı ve atalet duygusu, başarı merkezli yaşamak gibi konulara değinmektedir.

Başarı seminerlerine katılan kişilerde;  iç disiplin, özgüven, başarı motivasyonu, sistemli çalışma, büyük düşünme ve üstün performans gösterme eğiliminde olumlu yönde değişiklikler olduğu gözlenmektedir.

Sınırlı sayıda düzenlenen seminerler, sadece gelen kurumsal talep üzerine organize edilmektedir.

mumin-sekman-semineri-basari-konferansi (1)